הערכים שלנו

מסורת וחדשנות ארוגות זו בזו

כחברה המובילה בתחומה, אנו עוקבים אחר כל החידושים בענף הטקסטיל, מתעדכנים ומשלבים טכנולוגיות מתקדמות וחומרים חדשניים וידידותיים לסביבה.

עם זאת, מכיוון שהטלית היא מוצר מסורתי המייצג ערכים דתיים ורגשיים עמוקים, אנו מוודאים כי במקביל לכל שדרוג טכנולוגי יישמר אופיו הייחודי של המוצר המוגמר ויעניק למשתמש בו אותה תחושה ואותו מגע, כמו הטלית של אבא, של סבא ואף מעבר לכך.

חלק מדגמי הטליתות, ביניהן "פרימה א"א" הידוע, מיוצרים כבר יותר ממאה שנה ברצף, בעיצוב זהה ובאיכות שלא השתנתה במהלך כל השנים.


איכות במחיר שווה לכל נפש

הטלית היא פריט חובה בכל בית יהודי, וחלק בלתי נפרד מאורח החיים היהודי. לכן אנו מאמינים כי היא חייבת להיות מוצר שמחירו שווה לכל נפש ונמנעים מלהפוך את הטלית למוצר יקר.


משפחתיות וערבות הדדית

טליתני'ה היא חברה משפחתית, ומנוהלת על פי ערכים של משפחה וערבות הדדית. רבים מעובדינו מועסקים אצלנו כבר עשרות שנים, וכולנו חווים יחד את השמחות כמו גם את הרגעים הקשים שלהם.


מחויבות לחברה ולקהילה

נוסף על מחויבותנו העמוקה לדת ולמסורת ישראל, אנו פועלים בדרכים מגוונות לטובת החברה והקהילה, ותורמים דרך קבע טליתות ליתומים ולנזקקים.

אנו מעסיקים במפעלנו אנשים בעלי צרכים מיוחדים בעבודות המתאימות להם, ומסייעים להם להתפרנס בכבוד,לחזק את תחושת הערך העצמי שלהם ולדעת שיש להם מקום בחברה.

אנו מגייסים עולים חדשים מכל תפוצות ישראל ותורמים לשילובם בחברה וליצירת קשרים חברתיים חמים, הן בינם ובין עצמם והן עם ישראלים ותיקים.


טלית לכל יהודי

טליתני'ה מעצבת ומייצרת טליתות לכל עדה ולכל זרם ביהדות, מתוך היכרות עמוקה ורבת שנים עם דרישות השוק וצרכי המתפללים.

אנו מספקים טליתות לכל חצרות החסידות השונות, תוך התחשבות במאפיינים הייחודיים לכל אחת מהן ועמידה קפדנית בדרישות הכשרות המחמירות ביותר.